Misyon ve Vizyon

 

MİSYONUMUZ

Misafirlerimize yönelik tümleşik etkinlik ve seyahat çözümleri sunarken; fark yaratan ve aranan şirket algısı oluşturmak ve ülkemizin evrensel kültür, sanat ve turizm değerlerinin tanıtılmasını ve korunması konularında insanların ilk tercihi olmayı hedeflemektedir.

 

VİZYONUMUZ
Turizm sektöründe, sektör ve müşteri beklentilerini yakından takip ederek dinamik, esnek ve içten hizmetler sunmak, ayrıca turizm sektörünün bölgemizde de gelişmesini, sağlam temellere oturtulmasını amaçlamaktadır.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.